Kā tiek veidoti laimesti Book of Ra

Book of Ra spēles noteikumi nav tik sarežģīti, bet tos zināt ir ļoti būtiski. Pirmo reizi redzot Book of Ra spēles virsmu, tā var šķist diezgan nesaprotama. Sākot spēli, ir noderīgi zināt Book of Ra pamatnoteikumus, kā arī dažādos papildspēļu noteikumus. Šis ir kā ievads Book of Ra iesācējiem par šīs slotu spēles izmaksu sastāvu, jeb kā saprast, cik iespējams laimēt.

 

Atkarībā no dažādajiem simboliem Book of Ra līnijās, jūs iegūsiet citādu laimestu. Spēlētāji, kas konstanti izmanto vienas spēles stratēģijas, ilgtermiņā var iegūt arī ļoti lielus laimestus par mazām likmēm un maziem ieguldījumiem, bet vislielākos laimestus iegūst tie, kas ir gatavi likt lielas likmes un uzņemties augstu risku.

Ieskaties – https://www.laimz.lv/casino

Izmaksu tabula ir salīdzinoši vienkārša un viegli saprotama arī mazāk pieredzējušiem spēlētājiem. Šajā piemērā ir aprakstīts, kas notiek, liekot likmes tikai vienā rindā ar mazāko iespējamo likmi par vienas griešanas reizi.

 

Book of Ra spēlē ir dažādi simboli. Nav tik būtiski saprast to jēgu, kā atcerēties to vērtību attiecības simbolu starpā un potenciālo laimestu apjomu. Visvērtīgākais ir Explorer simbols – par piecu Explorer simbolu iegūšanu jūs saņemsit vislielāko laimestu, savukārt uzgriežot četrus šādus simbolus, jūs jau iegūsit mazāku laimestu, proporcijā 5000:1000 abos gadījumos. Ja saņemsiet 3 šādus simbolus, samaksa būs jau tikai 100, bet ja divus, tad desmit.

 

Ja iegūsiet piecus Book of Ra simbolus, laimests būs 200, savukārt četri grāmatu simboli jums dos laimestu, kas ir ekvivalents divdesmit. Par trīs Book of Ra simbolu iegūšanu, laimests būs divi. Pharo simbola laimesti ir īpaši ienesīgi, ar pieciem simboliem jūsu laimests būs 2000, bet četru uzgriešana dos jums 400, trīs būs 40, taču divu šādu simbolu iegriešana Book of Ra dos jums 5.

 

Skarabeja simbols, savukārt, izmaksas veido pēc šādām proporcijām – ja ir 5 laimesti, tad iegūsiet 750, tālāk 4 būs 100, 3 būs 40 un 2 būs 5.